تعمیرات صندلی میلاد ارائه دهنده ی خدمات تعویض قطعات صندلی در تهران

تعویض قطعات صندلی

تعویض قطعات صندلی

  بعد از گذشت مدت زمانی از استفاده از صندلی، ممکن است به مرور زمان با نقص و استهلاک بخش های مختلف صندلی اداری مواجه شوید. تعویض قطعات صندلی امکانی است برای تمامی کسانی که به راحتی و استاندارد بودن صندلی خود در محیط کاری و یا استفاده های روزمره اهمیت می دهند و همزمان مایل به صرف هزینه های مضاعف برای جایگزینی صندلی های قدیمی با صندلی های نو و جدید، نیستند.

با بروز نقص و خرابی در قطعات صندلی تنها گزینه پیش رو خرید صندلی دیگر و کنار گذاشتن صندلی قدیمی نیست. گاهی با تعویض قطعات صندلی و بازسازی صندلی اداری معیوب به کیفیتی همسان با بسیاری از صندلی های نو می توان دست یافت. این موضوع، مخصوصا در مواردی که تعداد قابل توجهی از صندلی های یک سازمان، اداره و یا دفتر کار با مشکل و نقص مواجه شده باشند، اهمیت بیشتری پیدا می کند.

 تعویض انواع قطعات صندلی، در صورتی کارآمدی کامل خود را نشان می دهد که در استفاده از قطعات جدید به سراغ قطعات مرغوب و درجه یک برویم. در صورتی که کار تعویض قطعات صندلی به کارشناس با تجربه در این زمینه سپرده شود، جدا از اطمینان نسبت به تضمین عملکرد استاندارد صندلی، مطمئن خواهید بود که پول شما به صورت کارشناسی شده صرف خرید قطعات مطمئن و درجه یک بازار می شود و  در آینده مجبور به صرف هزینه های دیگر نخواهید بود.

تعویض قطعات صندلی شامل چه خدماتی می شود؟

 • تعویض چرخ صندلی اداری
 • تعویض پایه صندلی اداری
 • تعویض جک صندلی اداری
 • تعویض مکانیزم صندلی اداری
 • تعویض پشتی صندلی اداری
 • تعویض دسته صندلی اداری

گروه تعمیرات صندلی میلاد با ارائه خدمات تعمیرات صندلی، تعمیر صندلی گردان، صندلی نیلپر، و تعویض انواع قطعات صندلی شامل جک، پایه، مکانیسم، دسته و پشتی صندلی های اداری در محل و همچنین خدماتی نظیر آکوستیک کردن درب های اداری و تعمیر و بازسازی انواع مبل های اداری با استفاده از مواد و قطعات مرغوب و با کیفیت تضمینی و داشتن امکانات و تجهیزات فنی و کارگاه های مجهز صنعتی در طول مدت فعالیت خود توانسته شمار بسیاری از مشتریان را بدست آورده و حفظ نماید. در ادامه درباره ی هر یک از موارد بالا بیشتر توضیح خواهیم داد.

تعویض قطعات صندلی

تعویض قطعات صندلی

تعویض چرخ صندلی اداری

صندلی میلاد از چرخ های با کیفیت, با دوام و مناسب برای سطوح مختلف, برای جایگزینی چرخ صندلی اداری   فرسوده استفاده می کند. با یک مجموعه چرخ صندلی مناسب ، می توانید آن چرخ های قدیمی یا ناسازگار را با یک مجموعه جدید که صندلی شما را به راحتی حرکت می دهد عوض کنید. اما مانند بسیاری دیگر از لوازم جانبی صندلی اداری ، بازار مملو از چرخ های صندلی است که مشخصات و ویژگی های مختلفی در آنها وجود دارد. اگر در یافتن بهترین چرخ های جایگزین صندلی اداری خود با مشکل روبرو هستید ، با کارشناسان ما به جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید : 09125445996 .

تعویض پایه صندلی اداری

صندلی اداری بدون پایه مناسب می تواند کاربر را با مشکل روبرو کند, اگر پایه صندلی اداری به درستی کار نکند می تواند باعث شود که کاربر هنگام حرکت با صندلی دچار حادثه شود. همچنین ، اگر پایه به اندازه کافی محکم نباشد ، احتمالاً می شکند و باعث سقوط کاربر می شود. برای تعویض پایه صندلی اداری می توانید با متخصصان صندلی میلاد تماس بگیرید. متخصصان صندلی میلاد  با استفاده از تجربه و مهارت بالا و استفاده از قطعات با کیفیت پایه صندلی اداری شما را تعویض می کنند. برای تعویض پایه صندلی اداری باید به نکات کلیدی از جمله سایز و جنس پایه صندلی اداری توجه کرد. پایه صندلی اداری از دو نوع فلزی و پلاستیکی تشکیل شده است.پایه صندلی اداری معمولا از 5 پر ساخته شده است. جنس پایه صندلی می‌تواند بسیار متفاوت باشد.

انواع پایه های صندلی اداری

پایه صندلی اداری معمولا از 5 پر ساخته شده است. جنس پایه صندلی می‌تواند بسیار متفاوت باشد.

 • مدل فولادی نیز برای پایه‌های صندلی ساخته می‌شود که جنس آن محکم است ولی وزن آن بالا بوده و خیلی مورد پسند افراد نیست.
 • جنس پلی پروپیلن یک نوع پلاستیک است که وزن کمی دارد و قیمت آن پایین‌تر از سایر مدل‌ها است. این نوع جنس برای تحمل وزن‌های بالا مناسب نیست.
 • جنس آلمینیومی یکی از رایج ترین‌ها می‌باشد. آلمینیوم سبک و مقاوم بوده و کاربرد زیاید دارد. همچنین آلمینیوم زیبایی خوبی به صندلی داده و آن را زیباتر می‌کند.
تعویض قطعات صندلی

تعویض جک صندلی اداری

جک بین مکانیزم صندلی اداری و پایه صندلی اداری قرار دارد و وظیفه آن بالا یا پایین آوردن صندلی می باشد.جک یکی از مهم ترین بخش های هر صندلی اداری است و نقش بالا و پایین بردن صندلی را به عهده دارد و چون زیاد مورد استفاده قرار می گیرد معمولا زودتر از سایر قطعات صندلی اداری به تعمیر نیاز خواهد داشت. جک های متنوعی در بازار وجود دارد که برخی از آن ها تقلبی هستند و دارای کیفیت مناسبی نمی باشند.

انواع جک های صندلی اداری

تمامی جک ها وارداتی هستند. انواع جک را میتوان به جک تایوانی، جک چینی و جک آلمانی اشاره کرد. جک های آلمانی کیفیت بسیار بالاتری نسبت به تمامی جک ها در بازار ایران دارد ولی در بازار ایران تا به امروز (سال 1398) بسیار کمیاب هستند. از محبوب ترین و با کیفیت ترین جک های موجود در بازار می توان به جک تایوان اشاره نمود که طول عمر بالایی دارد. جک تایوانی معمولا با یک سال ضمانت عرضه میشود. جک صندلی اداری به سایز های 8، 10، 12 و 22 سانتی متر هستند. جک های چینی با سه درجه کیفی 1، 2 و 3 در بازار ایران عرضه می شوند.

تعویض مکانیزم صندلی اداری

مکانیزم صندلی اداری یک وسیله برای تنظیم نیروی چرخشی صندلی است، مکانیزم صندلی اداری در زیر نشیمن  صندلی نصب می‌شود و همچنین تغییر دادن زاویه پشتی صندلی، قفل شدن صندلی در زوایای مختلف و بالا و پایین شدن جک صندلی از دیگر وظایف مکانیزم صندلی اداری می باشد .اگر تمایل به تعویض هر قطعه از صندلی خود را دارید یا بخشی از آن خراب شده است، نگران نباشید,  می توانید با ما تماس بگیرید و خدمات تعمیر صندلی اداری در محل را دریافت کنید.

انواع مکانیزم های صندلی اداری

به طور کلی مکانیزم صندلی اداری را میتوان به دو دسته تقسیم کرد:

 • نوع قفل مکانیزم

قفل دستی: که تنها در یک وضعیت قفل می شود و تک اهرمی می باشد.

قفل خودکار: مکانیزم‌های قفل خودکار در چند حالت قفل می شوند و دو نوع مکانیزم تک اهرم و دو اهرم وجود دارد.

قفل کلاچی: مکانیزم‌های قفل کلاچی در هر وضعیتی که کاربر نیاز داشته باشد قفل می شود. مکانیزم‌های قفل کلاچی دو یا سه اهرمی هستند.

 • مکانیزم تیلت و سینکرون بودن

مکانیزم تیلت: مکانیزم‌های تیلت تماما بدونه تسمه هستند که در مکانیزم های تیلت پشتی و نشیمن گاه صندلی در برابر یکدیگر ثابت هستند.

مکانیزم سینک: مکانیزم تسمه داری است که در آن پشتی و نشیمن گاه نسبت به یکدیگر متغیر می باشد.

اصلی ترین تفاوت مکانیزم تیلت و سینکرونی، جدا بودن نشیمن‌گاه از پشتی صندلی اداری می باشد.

تعویض قطعات صندلی

تعویض پشتی

با خراب شدن پشتی، صندلی شما تمام ارزش ارگونومی خود را از دست خواهد داد، بنابراین درست کار کردن این قسمت مهم است. اغلب اوقات پشتی صندلی سست می شود، و باعث می شود افراد به طور کلی از صندلی بیرون بروند، در حالی که فقط نیاز به پیچ کردن مجدد دارند.برای تعویض پشتی صندلی اداری خود با متخصصان صندلی میلاد تماس بگیرید :  09125445996 

تعویض دسته

اگر دسته صندلی شما آسیب دیده باشد، نیازی به خرید صندلی جدید ندارید. شما می توانید صندلی آسیب دیده را با تعویض دسته صندلی بازسازی کنید. صندلی میلاد دسته صندلی را برای شما جایگزین می کند و احساس خوب استفاده از یک صندلی راحت را به شما باز می گرداند. پد دسته  صندلی برای هر نوع دسته ثابت و یا قابل تنظیم وجود دارد و شما می توانید آن را جایگزین کنید. دسته سمت راست یا چپ و یا هر دو را می توانید تعویض کنید. با تعویض دسته صندلی اداری و جایگزین کردن دسته جدید مشکلات قبل را نخواهید داشت و دستهای شما در بهترین حالت روی صندلی قرار می گیرد.

راه های افزایش طول عمر صندلی اداری

راه های زیادی برای افزایش طول عمر صندلی اداری وجود دارد. برای افزایش طول عمر صندلی از قرار دادن صندلی اداری در محیط های مرطوب و یا دربرابر نور مستقیم خورشید خودداری شود علاوه بر رعایت این موارد باید از مبلمانی با رنگ های تیره در محیط های پر رفت و آمد استفاده کنیم ، چرا که رنگ های روشن آلودگی بسیاز زیادی را به خود جذب می کند و بعد از مدتی رنگ روکش صندلی اداری کدر شده و جلوه ی زشتی به محل کار شما میبخشد و نیازمند نظافت بیشتری می باشد که این اقدام به خودی خود باعث خرابی زودهنگام صندلی های اداری می شود.

محاسبه هزینه تعویض قطعات صندلی اداری

با توجه به افزایش شدید قیمت ها تعمیرات صندلی های اداری در میان مردم طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. هزینه تعویض قطعات صندلی به عواملی مثل میزان خرابی جک، پایه، مکانیسم، دسته و پشتی صندلی و سایر عوامل بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت ­ها با کارشناسان صندلی میلاد تماس بگیرید.

هزینه تعویض قطعات صندلی اداری به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تعویض قطعات صندلی به عواملی مثل خرابی جک، پایه، مکانیسم، دسته و پشتی صندلی و سایر عوامل بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت ­ها با کارشناسان صندلی میلاد تماس بگیرید:09125445996

تعویض قطعات صندلی شامل چه خدماتی میشود؟

خدمات تعویض قطعات صندلی شامل جک، پایه، مکانیزم، دسته و پشتی صندلی های اداری میشود

برای افزایش طول عمر صندلی اداری چه اقداماتی باید انجام داد؟

برای افزایش طول عمر صندلی از قرار دادن صندلی اداری در محیط های مرطوب و یا دربرابر نور مستقیم خورشید .خودداری شود

phone-call-65x65

مشاوره رایگان