تعمیرات تخصصی انواع صندلی اداری در محل | تعمیر صندلی اداری در تهران

تعمیرات صندلی اداری

بعد از گذشت چندین سال استفاده از صندلی های اداری میتوان آنها را تعمیر و دوباره قابل استفاده کرد.
تجربه نشان داده است، اگر تعمیرات صندلی اداری در محل به درستی و توسط یک تعمیرکار صندلی اداری مجرب انجام شود، می تواند صندلی را دوباره به چرخه استفاده بازگرداند.
در طراحی صندلی های اداری، تلاش تولیدکنندگان مختلف داخلی و خارجی بر آن است تا با استفاده از آخرین تغییرات تکنولوژی، ملاحظات پزشکی در رابطه با ارگونومی و سایر پیشرفت های علمی نسبت به طراحی صندلی اداری مناسب برای استفاده های طولانی مدت روزانه، اقدام کنند.

همزمان با رشد و پیچیدگی اجزای مختلف و حساسیت روزافزون کاربران نسبت به سلامتی و راحتی خود در استفاده از صندلی ها و مبلمان اداری، صنف دیگری وارد معادلات بازار و بورس صندلی اداری و همزمان به مهمترین بخش این صنعت نیز تبدیل شد.

  گاهی تعویض تعداد قابل توجهی از صندلی های اداری با صندلی های نو، به لحاظ اقتصادی برای مجموعه کاری مقرون به صرفه نیست؛ قیمت تعمیر انواع صندلی نسبت به خرید یک صندلی نو بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. تحت این شرایط جای خالی نیروهای متخصص برای تعمیر قطعات صندلی اداری که با دانش و تجربه لازم در ساخت صندلی به تعمیرات تخصصی صندلی می پردازند، احساس می شود. 

صندلی اداری بعد از تعمیر

نحوه تعمیر جک صندلی در محل

آموزش تعویض پایه صندلی اداری

نحوه تعمیرات صندلی اداری

هرگاه به تعمیرات صندلی اداری نیاز داشتید، فقط کافیست با شماره تلفن 02166769148 تماس گرفته تا تعمیرکار صندلی اداری حرفه ای و با تجربه کاری بالا سریعا در محل حاضر شده و تعمیرات را در کمترین زمان انجام دهد. برای تعمیر جک صندلی باید پایه های آن را ابتدا جدا کرد. در این مرحله اگر ابزار مناسب در دست تعمیرکار نباشد و یا خود تکنیسین مهارت کافی را نداشته باشد، می تواند به پایه ها آسیب بزند.
وقتی پایه ها از صندلی جدا شد، جک آزاد می شود و اکنون می توان آن را از صندلی جدا کرد. نکته ای که در تعمیرات صندلی بسیار حائز اهمیت است، کیفیت قطعاتی است که به جای قطعه های خراب جایگیزن می شوند. از تعمیرکار صندلی اداری بخواهید که از برندهای معتبر و با کیفیت استفاده کند.

صندلی اداری بعد تعویض فوم و بازسازی روکش صندلی

خدمات تعمیر صندلی های اداری

خدمات تعمیرات صندلی میلاد به چند شاخه متفاوت تقسیم می شود :

 • تعمیر انواع صندلی اداری در محل
 • تعمیر پشتی صندلی اداری
 • تعویض فوم صندلی اداری
 • بازسازی و تعویض روکش صندلی اداری
 • تعویض قطعات صندلی اداری
 • تعمیر چرم صندلی اداری
 • تعویض دسته و پایه صندلی
 • رنگ کاری صندلی اداری
 • تعمیر صندلی چرخدار
 • تعمیر صندلی گردان
 • تعویض و تقویت فوم صندلی

بیشترین موارد خرابی صندلی اداری

 • شکستگی چرخ های صندلی
 • پوسیدگی یا از بین رفتن روکش صندلی
 • خرابی مکانیزم صندلی
 • نقص در جک هیدرولیک
 • سروصدای غیر معمول صندلی
 • لق شدن صندلی
 • کم شدن خودبه خود ارتفاع صندلی

تعمیر صندلی اداری در محل

صندلی میلاد با ارائه خدمات تعمیر انواع صندلی اداری در محل این امکان را به مشتریان خود می دهد که صندلی های فرسوده و کهنه خود را به یک صندلی نو و با کیفیت در محل زندگی یا محل کار خود تبدیل کنند . خدمات تعمیر مبل و صندلی اداری در محل شامل تعویض انواع قطعات صندلی: جک، دسته، پد صندلی، پشتی، تعویض فوم یا ابر صندلی: فوم سرد ، فوم گرم ، فوم ویژه و …

تعمیر صندلی اداری چرمی

دلایل خرابی صندلی اداری

نقص یا شکستگی مکانیزم صندلی

خرابی جک و فرونشست ارتفاع صندلی به دلیل تخلیه گاز

خرابی پشتی صندلی

خرابی چرخ های صندلی

شکستن دسته صندلی

افت کیفیت فوم و ابر

تعویض فوم صندلی اداری

هنگام تعویض فوم صندلی اداری ابتدا تمامی روکش و فوم از بدنه صندلی درآورده می‌شوند و تنها بخشی از چارچوب صندلی باقی می‌ماند. در مرحله بعد فوم‌ یا اسفنج جدید به کف و پشتی صندلی اداری چسبانده می‌شود. انجام نادرست این قسمت باعث ایجاد ناراحتی هنگام نشستن روی صندلی می‌شود. در مرحله آخر تعویض فوم، پارچه ها روی فوم یا اسفنج را می‌پوشاند و رویه اصلی روی صندلی قرار می‌گیرد. فوم های صندلی در سه نوع و دسته متفاوت وارد بازار میشوند : 

نمونه تعمیرات صندلی-مبل اداری

فوم گرم، سرد و فوم ویژه

فوم گرم: این فوم سفت و سخت بوده و معمولا طول عمر کوتاه تری نسبت به دیگر فوم ها دارد.

فوم سرد: این فوم از کیفیثت بیشتری برخوردار است و می تواند گزینه خوبی برای تعویض فوم صندلی باشد.

فوم ویژه: اسن فوم خواص فوم سرد و گرم را در خود جای داده و به عنوان بهترین فوم برای صندلی اداری شناخته شده است.

تعویض قطعات صندلی اداری

گروه تعمیرات صندلی اداری میلاد با ارائه خدمات تعمیر صندلی و مبلمان اداری در محل، تعمیر صندلی گردان، صندلی نیلپر، و تعویض انواع قطعات صندلی اداری شامل جک، پایه، مکانیسم، دسته و پشتی می شود . چنانچه مشکلی در عملکرد قطعات صندلی اداری شما به وجود آمد می توانید از متخصصان صندلی میلاد مشاوره ی رایگان بگیرید و خدمات تعویض قطعات صندلی اداری و غیر اداری را در محل خود دریافت کنید. صندلی میلاد با استفاده از قطعات مرغوب و با کیفیت تضمینی و داشتن امکانات و تجهیزات فنی و کارگاه های مجهز صنعتی در طول مدت فعالیت خود توانسته شمار بسیاری از مشتریان را بدست آورده و حفظ نماید.

 • تعویض پایه صندلی اداری
 • تعویض جک صندلی اداری
 • تعویض مکانیزم صندلی اداری
 • تعویض پشتی صندلی اداری
 • تعویض دسته صندلی اداری

تعمیرات تخصصی صندلی ادری و تعویض قطعات صندلی
تعمیرات صندلی اداری تخصصی

تعویض روکش صندلی اداری

زمانی صندلی شما نیاز به تعویض روکش صندلی پیدا میکند که روکش چرمی یا پارچه ای بعد از یک بازه زمانی مشخص کهنه و فرسوده شده باشد ، در چنین زمانی شما میتوانید از متخصصان صندلی میلاد مشاوره ی رایگان بگیرید و خدمات تعویض روکش صندلی را در محل خود دریافت کنید. در مرحله ی تعویض روکش صندلی ، ابتدا روکش صندلی شما شکافته می شود سپس در مرحله بعد از کفی و پشتی جدا شده پس از آن روکش جدید با استفاده از چسب های صنعتی چسبانده می شود و در آخر هم با استفاده از منگنه های مخصوص، روکش به صندلی کوبیده می شود.

دلایل تعمیر صندلی

استفاده طولانی مدت از هر وسیله‌ای ممکن است آسیب‌هایی را نیز در بر داشته باشد. در این روزها به دلیل افزایش قیمت صندلی‌ اداری برای خرید، گزینه تعمیر صندلی را می‌توان بهترین انتخاب برای داشتن یک صندلی جدید دانست. تعمیرات صندلی اداری و یا هر صندلی چرخدار هزینه‌های ما را نسبت به خرید یک صندلی جدید بسیار کاهش می‌دهد. تعمیرات صندلی از معدود خدماتی است که اگر به درستی انجام شود، حتی می‌تواند از یک صندلی نو و جدید کارایی و زیبایی بیشتری داشته باشد. فقط به شرط آنکه از تعمیر کاران باتجربه و حرفه‌ای برای تعمير صندلي اداري خود استفاده کنیم.

در تعمیرات مبلمان و صندلی اداری، تقریبا تمام بخش ها قابل تعمیر هستند. صندلی ممکن از پس از گذشت مدتی، در قسمت هایی مثل جک، پایه، دستی ها، پشتی و… مشکلاتی ایجاد شود که همگی قابل تعمیر هستند. گاهی مواقع روکش صندلی دچار پارگی می شود و یا فوم آن آسیب می بیند که هر دو قابل تعویض می باشند. تعمیر صندلی اداری در محل یکی از خدماتیسیت که مجموعه تعمیرات صندلی میلاد برای راحتی و آسایش شما عزیزان در نظر گرفته است.

تعمیر صندلی اداری روکش تعویض شده

تعمیر جک صندلی در محل

جک صندلی اداری در قسمت زیر نشیمنگاه قرار دارد و ارتفاع صندلی را تنظیم می کند. یکی از ملزومات صندلی استاندارد وجود جک برای تنظیم ارتفاع به نسبت قد افراد است. یکی از خدمات صندلی میلاد تعمیر جک صندلی در محل می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانید با مجموعه صندلی میلاد تماس بگیرید؛ تا تعمیرکار صندلی اداری بتواند به شما کمک کند.

مطالب مرتبط:

انواع جک صندلی اداری

جک های صندلی اداری اکثرا از خارج از کشور وارد می شوند. جک های آلمانی و تایوانی در این بازار سهم بیشتری دارند. اما ممکن است برخی از تولید کننده ها از جک های چینی نیز در تولید صندلی ها ی خود استفاده نمایند.

بیشتر بخوانید:

نکات مهم خرید صندلی اداری

کارمندان ادارات و مدیران زمان زیادی از روز خود را در محیط  اداری می گذرانند که بیشتر این مدت را روی صندلی و در حالت نشسته سپری میکنند. با توجه به این موضوع، مبلمان اداری یکی از ملزومات ضروری هر فضای اداری میباشد. در خصوص مبلمان و صندلی های خانگی، به راحتی و انعطاف اهمیت زیادی داده میشود اما در خصوص خرید صندلی اداری علاوه بر راحتی به اصول و مهندسی  طراحی آنها توجه ویژه ای میشود. به این خاطر که نحوه قرارگیری ستون مهره هنگام نشستن، آن هم برای چندین ساعت متوالی، بسیار مهم می باشد. انتخاب مبلمان استاندارد به منظور جلوگیری از عوارض نشستن طولانی مدت، اهمیت زیادی دارد. حال باید ویژگی های مبلمان استاندارد و مناسب برای نشستن های طولانی مدت را دانست، تا بهترین انتخاب را داشته باشیم. در این خصوص می توان از تجربه افراد یا مهندسان فعال در زمینه طراحی مبلمان و صندلی های اداری کمک و مشورت بگیرید.در ادارات ممکن است با انواع مختلفی از صندلی ها مواجه شوید که هر کدام طراحی، مهندسی و جنس مخصوصی دارند.

ممکن است در حال حاضر صندلی های اداری خوب و اصولی در مجموعه خود داشته باشید اما قطعه ای از آن ها دچار مشکل شده و به همین دلیل دیگر امکان استفاده از آن نمی باشد. در این شرایط می توانید از مجوعه صندلی میلاد برای تعمیرات صندلی اداری کمک بگیرید. تا در هزینه ها نیز صرفه جویی نمایید. چرا که هزینه تعمیرات مبلمان و صندلی اداری از خرید آنها کمتر می باشد.

دسته بندی کلی صندلی های اداری به این گونه می باشد:

صندلی اداری مدیریتی

در ساخت صندلی های مدیریتی به ابعاد استاندارد پایند نبوده و معمولا بزرگتر و حجیم تر از سایر صندلی های اداری طراحی میشوند. همچنین به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت، قیمت آنها بیشتر از سایر موارد موجود در بازار است.

صندلی اداری کنفرانسی

صندلی های کنفرانسی قابلیت های چندانی نداشته اما از راحتی مناسبی برخوردارند که برای کنفرانس ها و جلسات چند ساعته مناسب میباشند. طراحی صندلی های کنفرانسی ساده بوده و تجملات چندانی در ساخت آنها به چشم نمیخورد. تعمیر پشتی صندلی اداری در صندذلی های مدیریتی تقاضای بالاییدارد. چرا که مدیران مدت زیادی را بر روی صندلی می نشینند بنابراین خیلی مهم است که پشتی صندلی به صورت درست و اصولی تنظیم شده باشد.

صندلی اداری انتظار

ساده ترین نوع صندلی های اداری، صندلی های انتظار هستند که برای مهمانان در سالن های انتظار بکارمیروند. قیمت چندانی نداشته و مواد اولیه بکار رفته در آنها، از جنس چوب و آهن است.

نمونه تعمیر و تعویض روکش مبل اداری
نمونه ای از تعمیرات تخصصی صندلی اداری

قطعات مهم صندلی اداری

در موضوع تعمیرات مبلمان و صندلی اداری بحث کیفیت مطرح است. صندلی میلاد در تعویض انواع قطعات صندلی از درجه یک ترین و بهترین قطعات در تعمیر انواع صندلی اداری و خانگی استفاده می کند. قطعات بکار رفته مانند جک صندلی، چرخ، پایه، مکانیزم، زیر دسته، تسمه پشتی، قفل کن، دسته صندلی، پایه کرمدار و پلاستیکی و… همگی از باکیفیت ترین و معتبرترین تولیدکنندگان تهیه شده است. تعمیر صندلی و مبلمان اداری در محل شامل تعویض رویه، جک، پایه، مکانیزم، چرخ و فروش انواع قطعات صندلی اداری همچنین در زمان مناسب انواع خدمات فوق در محل انجام میگیرد علاوه بر خدمات فوق اگوستیک و صداگیری درب های اداری دولتی و شرکت های خصوصی پذیرفته میشود.

تعمیر صندلی اداری در منزل

تعمیر صندلی اداری در منزل یکی از خدماتیست که صندلی میلاد به سراسر تهران ارائه می دهد. در صورتی که صندلی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد امکان تعمیر صندلی در کمترین زمان ممکن با استفاده از بهترین کیفیت در محل وجود دارد. البته باید در نظر داشت که اگر صندلی شما نیاز به تعمیراتی بیش از چرخ داشته باشد، کمی زمان بیشتری نیاز خواهد بود. قطعات مثل جک صندلی، پایه، مکانیزم و چرخ صندلی را متخصصان تعمیر صندلی می‌توانند در محل تعویض کنند. تنها اگر صندلی شما نیاز به رویه کوبی، تعویض فوم و یا جوشکاری داشته باشد نمی‌توان در محل تعمیر کرد. تعمیرات انواع صندلی اداری و خانگی توسط نیروهای مجرب و ماهر انجام می شود.
در هر کجای از تهران که باشید کافی است با صندلی میلاد تماس بگیرید؛ ما با ارائه خدمات تعمیرات صندلی اداری سیار در محل، قادر هستیم نیاز شما به خرید صندلی جدید را با تعمیر صندلی های کارکرده، برطرف کنیم.

تعمیر صندلی اداری شرق تهران

تعمیر انواع صندلی اداری شرق تهران یکی از خدماتیست که مجموعه صندلی میلاد ارائه می دهد. اگر ساکن شرق تهران هستید و به دنبال مرکزی برای تعمیر صندلی و مبلمان اداری در محل می گردید بدون شک صندلی میلاد بهترین گزینه می باشد. تکنسین های با تجربه ما به سرعت به محل گفته شده اعزام و فرایند تعمیر را آغاز می نمایند.

تعمیر صندلی اداری غرب تهران

اگر ساکن غرب تهران هستید نگران نباشید چرا که صندلی میلاد برای تعمیر صندلی های اداری غرب تهران نیز آماده خدمت رسانی می باشد. قیمت تعمیر صندلی در مجموعه تعمیرات صندلی میلاد نسبت به دیگر مراکز بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. برای تعمیر پشتی صندلی اداری به صورت اصولی و تخصصی نیز می توانید از این مجوعه کمک بگیرید. چرا که پشتی صندلی جزوه قطعاتی است که خیلی زود دچار آسیب می شود.

نمونه تعمیر صندلی اداری و تعویض روکش

پیشگیری از خرابی صندلی اداری

برای پیشگیری از خرابی صندلی اداری خود باید از ابتدا زمانی که صندلی را خریداری می کنید از آن مراقبت کنید. صندلی از قطعات مختلف مانند: جک، پایه، دسته، مکانیزم، چرخ، فوم یا ابر و روکش یا رویه تشکیل شده است که هر کدام از این موارد نیاز به مقدار کمی مراقبت دارند تا سال های مستمر برای شما کار کند.
یکی از مواردی که شدیدا به صندلی چرخدار آسیب می زند و تعمیرات صندلی اداری را کمی دشوار می کند، پریدن بر روی آن است، خصوصا هنگامی که جک آن بالا است. این کار آسیب های جدی به صندلی می زند. نکته دیگر این که هنگام نشستن طولانی مدت روی صندلی، تمام وزن خود را در قسمت خاصی از صندلی وارد کنیم.
مثلا خیلی ها عادت دارند که روی قسمت جلویی یا همان لبه صندلی می نشینند و این باعث فشار بیش از حد به یک نقطه خاص از صندلی می شود.
شستن صندلی به آن آسیب می زند؛ به خصوص صندلی هایی که روکش پارچه ای دارند. این کار باعث نفوذ رطوبت به فوم ها و خرابی آن ها شود. تا جایی که امکان دارد، نباید صندلی را روی فرش قرار داد چرا که باعث ورود پرز و کرک های فرش به داخل چرخ های صندلی می شود.
توجه داشته باشید که خیس بودن بیش از حد پارچه و یا ریختن آب روی صندلی، نه تنها به صندلی آسیب می زند بلکه لکه را نیز بزرگتر می کند.
هنگامی که جسمی تیز در دست دارید، هنگام نشستن روی صندلی، بسیار مواظب باشید. اجسامی مانند خودکار، کلید و… می توانند باعث خراش یا پارگی روی سطح صندلی شوند. از بازیگوشی کودکان روی صندلی جلوگیری کنید. این کار به مرور صندلی را فرسوده و غیر قابل استفاده می کند.

پیشگیری از خرابی قطعات صندلی

قطعات صندلی اداری نقش بسزایی در تشکیل اسکلت صندلی دارد. قطعات صندلی بیشتر از بقیه اجزای صندلی در معرض خرابی و فرسودگی قرار می گیرند. تعویض قطعات صندلی امکانی برای افراد فراهم می کند که به جای خرید صندلی نو، صندلی فرسوده و خراب خود را با استفاده از خدمات تعمیرات صندلی اداری به یک صندلی نو و باکیفیت تبدیل کنند. در ادامه با روش های پیشگیری از خرابی صندلی اداری بیشتر آشنا خواهید شد.

چرخ صندلی اداری

چرخ های صندلی اداری در کیفیت های متفاوت به بازار عرضه می شود. چرخ های ژله ای که در صندلی های اداری مورد استفاده قرار می گیرند به مراقبت بیشتری نسبت به چرخ های معمولی نیاز دارند. برای پیشگیری از خرابی صندلی اداری بهتر است که صندلی را روی فرش قرار ندهید؛ زیرا بافت های فرش به اطراف چرخ صندلی نفوذ کرده و موجب فشار چند برابری روی چرخ صندلی می شود. برای حرکت آسان چرخ ها بهتر است که صندلی اداری خود را روی پارکت یا سرامیک قرار دهید.

مکانیزم صندلی اداری

مکانیزم های صندلی اداری دارای دو نوع اتوبوسی و معمولی می باشد. مکانیزم های اتوبوسی همانطور که از اسم آن ها مشخص است همانند صندلی های اتوبوس ، قابلیت تنظیم زاویه و ارتقاع صندلی را دارند اما مکانیزم های معمولی فقط دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند.

 برای پیشگیری از خرابی صندلی اداری ابتدا باید میزان قد خود و میزان درجه ای که روی صندلی راحت هستید را محاسبه کنید سپس ارتفاع و درجه پشتی صندلی را به اندازه همان مقدار محاسبه شده تنظیم کنید. برای افزایش طول عمر مکانیزم صندلی پیشنهاد می شود بعد از تنظیم دقیق ارتفاع و درجه صندلی دیگر آن را تغییر ندهید.

تعمیر تخصصی صندلی ادری
تعمیرات صندلی اداری در محل

تعمیر جک صندلی اداری

از جک‌های ۸ و ۱۰ سانتی‌متری معمولا در صندلی مدیریت استفاده می‌شود. جک ۱۲ سانتی‌متری رایج ‌ترین نوع جک در صندلی کارمندی به حساب می آید. از جک های بلندتر یعتی 21 و 27 سانتی متری در ساخت و تولید صندلی های اداری استفاده می شود. معمولا جک های صندلی اداری دارای سه نوع  چینی ، تایوانی و کره ای می باشد.

دلایل خرابی جک های صندلی اداری به سه دسته خرد شدن بلبرینگ یا واشر داخلی ، گشادی قسمت انتهایی پوسته جک و خالی کردن گاز تقسیم می شود. برای پیشگیری از خرابی صندلی اداری روی صندلی محکم نشینید، دسته مکانیزم را محکم نفشارید و ارتفاع صندلی را بیش از حد تنظیم نکنید. علاوه بر تعمیر پشتی صندلی اداری، تعمیر جک صندلی اداری نیز یکی از خدمات پرتقاضای مجموعه صندلی میلاد می باشد.

تعمیر دسته صندلی اداری

صندلی های اداری دسته های متفاوتی دارند. بعضی از دسته های صندلی ثابت و بعضی از دسته ها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد. پد دسته صندلی اداری به منظور کاهش فرسودگی و آزرده نشدن آرنج  و ساعد دست فرد روی دسته صندلی قرار می گیرد. دسته صندلی اداری به ندرت خراب می شود. شکستگی از مهم ترین دلایل خرابی دسته صندلی می باشد. برای پیشگیری از خرابی صندلی اداری بیش از اندازه روی آن فشار وارد نکنید. در صورت خرابی این قطعه می توانید از صندلی میلاد برای تعمير صندلي اداري کمک بگیرید.

خدمات صندلی میلاد برای تعمیر صندلی

 • ارائه اجناس اصل؛
 • تضمین کیفیت خدمات؛
 • تجربه و دانش به روز در زمینه تعمیرات صندلی؛
 • ارائه قیمت منصفانه؛
 • ارائه مشاوره رایگان توسط تکنسین های صندلی میلاد؛
 • خدمات تعمیر صندلی های اداری در محل؛
 • تعمیر پشتی صندلی اداری؛
 • حمل و نقل صندلی معیوب و تحویل صندلی سالم در درب منزل یا دفتر کار.

سوالات متداول

تعمیرات صندلی اداری در محل شامل چه خدماتی میباشد؟

خدمات تعمیرات صندلی اداری در محل شامل تعویض انواع قطعات صندلی،تعویض فوم یا ابر صندلی ، تعویض روکش و رویه صندلی میباشد.

قیمت تعمیر صندلی های اداری به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر صندلی های اداری کاملا به میزان خرابی صندلی و تعداد قطعات معیوب و خرید قطعات صندلی مورد نیاز، وابسته است. برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان صندلی میلاد تماس بگیرید : 09125445996

چه زمانی صندلی اداری نیاز به تعویض روکش صندلی پیدا میکند؟

زمانی صندلی شما نیاز به تعویض روکش صندلی پیدا میکند که روکش چرمی یا پارچه ای بعد از یک بازه زمانی مشخص کهنه و فرسوده شده باشد ، در چنین زمانی شما میتوانید از متخصصان صندلی میلاد مشاوره ی رایگان بگیرید: 09125445996

چه زمانی قطعات صندلی اداری نیاز به تعویض دارد؟

. با گذشت زمانی بعد از خرید صندلی اداری ، عملکرد قطعات صندلی کاهش یافته و شما را با مشکل مواجه میکند چنانچه مشکلی در عملکرد قطعات صندلی اداری شما به وجود آمده میتوانید از متخصصان صندلی میلاد مشاوره ی رایگان بگیرید و خدمات تعویض قطعات صندلی اداری و غیر اداری را در محل خود دریافت کنید: 09125445996

آخرین مقالات

راهنمای کامل روغن کاری صندلی اداری

 روغن کاری صندلی اداری

اگر صندلی‌های اداری در محل کار یا منزل شما هم سر و صدای آزاردهنده ایجاد می‌کند، بهتر است با روند روغن کاری آن آشنا شوید.

ایجاد سر و صدا توسط صندلی اداری در اداره، دفتر کار، مکان‌های آموزشی و فرهنگی یا محیط‌های دیگر همیشه آزاردهنده بوده است. این موضوع می‌تواند تمرکز افراد را به هم ریخته و توجه آن‌ها را از کار و رویدادهای مهم روزانه منحرف کند. با گذشت زمان و حرکت مداوم بخش‌های مختلف صندلی اداری و هم‌چنین ایجاد فشار بر روی آن‌ها، قسمت‌هایی که با یکدیگر تماس دارند، سر و صدا ایجاد می‌کنند. در این مقاله سعی کرده‌ایم نکات مهم در مورد روغن کاری صندلی اداری و مراحل آن را توضیح دهیم.

مراحل روغن کاری صندلی اداری

برای روغن کاری صندلی اداری بهتر است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهیم:

● ابتدا باید همه قسمت‌های صندلی از آلودگی و گرد و غبار پاک شود. زیرا در صورت وجود آلودگی، روغن کاری به خوبی انجام نمی‌شود.

● در ادامه بهتر است یک فرد روی صندلی بنشیند و حالت‌ها و ارتفاع‌های مختلف را امتحان کند تا منشا صدا تشخیص داده شود. معمولا بیشتر مشکلات صدا دادن صندلی، مربوط به پشتی و پایه‌های آن است. بنابراین ضمن بررسی بخش‌های دیگر، به این قسمت‎ها توجه بیشتری داشته باشید.

● سپس در محلی که صدا شنیده شد، روغن کاری انجام شود؛ به این صورت که روغن یا اسپری روان کننده را از فاصله کم نگه داشته و اسپری کنید.

● دوباره باید فردی روی صندلی نشسته و صندلی را تکان دهد تا حالت‌های مختلف صندلی بررسی شود. به این دلیل که تمامی قسمت‌های صندلی با روغن آغشته شده و اصطکاک کم‌تر شود. هم‌چنین اگر هم‌چنان صدایی ایجاد می‌شود، محل آن مشخص شود.

● برای بررسی پشتی صندلی نیز بهتر است فرد به سمت عقب خم شود و دوباره صدا را بررسی کنید. در صورت وجود صدا، پشتی صندلی نیز نیاز به روغن کاری دارد.

● گاهی صدای ایجاد شده ممکن است ناشی از چرخ‌های صندلی باشد. بنابراین هنگام بررسی چرخ، آن را حرکت بدهید و با چرخ جابه‌جا کنید تا اگر صدا از چرخ‌ها بود، روغن کاری شوند. برای این کار کمی روغن را روی بخش سیلیکونی چرخ ریخته و چند بار چرخ را حرکت دهید تا همه قسمت‌های آن آغشته به روغن شود.

● در پایان کار، پس از روغن کاری، تمامی قسمت‌های صندلی که روغنی شده را با پارچه تمیز کنید تا منجر به الودگی لباس‌ها هنگام نشستن نشود. برای تثبیت اسپری‌های روان کننده می‎توانید از وازلین استفاده کنید. چون در این صورت ماندگاری ن بیشتر میآن بیشتر می‌شود و صندلی مدت بیشتری صدا ایجاد نمی‌کند. اما به این نکته هم توجه داشته باشید که وازلین تمیزکاری را مشکل‌تر می‌کند، چون باعث جذب بیشتر آلودگی و گرد و غبار می‌شود.

دلایل سر و صدای صندلی

با گذشت زمان، تحمل وزن و کارکرد زیاد صندلی‌های اداری به صورت روزانه، سر و صدا داشتن و جیرجیرکردن صندلی امری شایع است. زیرا مواد روان‌کننده‌ای که شرکت سازنده استفاده می‌کند، پس از مدتی خشک می‌شوند. صندلی‌های اداری حتی بعد از روغن کاری هم با مرور زمان باعث تولید صدا شده و نیاز به روغن کاری‌های دوره ای دارند.  یکی از دلایل دیگر صدا دادن صندلی، می‌تواند شل بودن پیچ‌های صندلی باشد. چون با استفاده زیاد از صندلی، پیچ‌ها و اتصالات آن شل می‌شوند. بنابراین بهتر است قبل از روغن کاری از شل نبودن اتصالات صندلی اطمینان حاصل کنید.

از جمله دلایل دیگر برای ایجاد صدا، رطوبت و زنگ زدن بخش فلزی صندلی است. با نادیده گرفتن این مشکل، استحکام صندلی و قطعات آن به مرور زمان کم‌تر شده و در نهایت کاربرد خود را از دست خواهد داد. سرویس و روغن کاری دوره‌ای می‌تواند از بروز این مشکل جلوگیری کند. گاهی به دلیل وجود آلودگی این صدا ایجاد می‌شود می‌توان هوای فشرده را به آن قسمت‌ها دمید تا ذرات آلودگی و یا گرد و غبار بیرون بیایند.

نگهداری و نظافت صندلی اداری و اهمیت آن

شما به عنوان فردی شاغل در بیشتر ساعات روز، اکثر فعالیت‌های کاری خود را بر روی صندلی اداری انجام می‌دهید. به همین دلیل توجه به نظافت و مراقبت از صندلی بسیار مهم است. زیرا از بروز آسیب اسکلتی به بدن شما یا هر خسارتی جلوگیری می‌کند. اهمیت رعایت این نکات آن جایی مشخص می‌شود که به ایرادات و سر و صدای صندلی اداری توجه نشده و به مرور زمان کارایی خود را از دست می‌دهد و منجر به تعویض کلی صندلی می‌شود. اکنون به بررسی چند مورد از این اقدامات می‌پردازیم.

 1. تمیز کردن صندلی اگر چه کاری ساده است؛ اما مهم‌ترین اقدام در نگهداری از آن محسوب می‌شود . این امر گاهی ممکن است بی‌اهمیت در نظر گرفته شود.
 2.  فارغ از این که جنس صندلی اداری از چه نوعی باشد، قرار گرفتن مداوم صندلی زیر نور مستقیم خورشید باعث آسیب دیدن ان می‌شود.  به خصوص اگر صندلی از جنس چرم باشد، با برخورد نور مستقیم خورشید، تمامی رطوبت موجود در آن گرفته شده و صندلی خشک و خراب می‌شود.
 3.  اگر صندلی اداری هنگام نشستن فرو برود، برای از بین رفتن این مشکل نیاز به تعویض سیلندر گاز صندلی می‌شود. زیرا وظیفه سیلندر گاز این است که وقتی شخصی روی صندلی می‌نشیند، جک پنوماتیک بالا رود.
 4. از جمله روش‌های رایج و پرکاربرد برای نگهداری صندلی اداری، روغن کاری بخش‌های مختلف آن به خصوص قسمت چرخ‌ها است. ورود گل، گرد و خاک و هر نوع آلودگی به چرخ و قسمت‌های مختلف صندلی، منجر به سر و صدا کردن و کاهش عملکرد آن‌ها می‌شود. در این مواقع بهتر است صندلی را وارونه کرده و بخش‌های مختلف را بررسی و روغن کاری کنید.

سخن پایانی

صندلی‌های اداری چرخ‌دار دارای چند قطعه متحرک هستند که نیاز دارند هر از گاهی روان‌کاری شوند تا عملکرد درستی داشته باشند. پس از استفاده مکرر، حتی در صورت رسیدگی هم احتمال صدادار شدن صندلی‌های اداری بسیار زیاد است. با دانستن دلایل ایجاد این صدا در صندلی اداری و  یادگیری مراحل روغن کاری می‌توان عمر این صندلی‌ها را طولانی و خرابی‌های آن را کم‌تر کرد. در این مقاله سعی کردیم نکات مهم در مورد روغن کاری را توضیح دهیم. اگر با انجام روغن کاری هم مشکل شما حل نشد، نیاز به سرویس و تعمیر صندلی اداری وجود دارد. برای مشاوره و یا تعمیر انواع صندلی اداری می‌توانید با کارشناسان صندلی میلاد در ارتباط باشید.

معرفی صندلی گیمینگ و بهترین انواع آن

اگر شما هم جزو گیمرهای حرفه‌ای هستید که به دنبال یک صندلی گیمینگ استاندارد برای اتاق خود می‌گردید، با ما همراه باشید تا در مورد ویژگی‌های صندلی گیمینگ بیشتر بدانیم.

از جمله لوازم مهم و ضروری برای گیمرها صندلی گیمینگ است که عوارض ناشی از بازی‌های رایانه‌ای را به حداقل می‌رساند. اطلاع از ویژگی‌های صندلی گیمینگ استاندارد و انواع صندلی‌های مناسب برای گیم می‌تواند ما را در خرید این محصول کمک کند تا صندلی متناسب با کار و ویژگی‌های جسمانی خود تهیه کنیم. پس در این مقاله با ما همراه باشیم تا با نکات مهم و مزایای صندلی گیمینگ مناسب آشنا شویم.

مطالب کاربردی: 

خرید صندلی  تعمیر صندلی  تعویض فوم صندلی  تعویض روکش صندلی  تعویض جک صندلی

نمونه ای از یک صندلی گیمینگ

معرفی صندلی گیمینگ

صندلی‌های گیمینگ نسل ارتقا یافته صندلی‌های کامپیوتر هستند. امروزه با گسترش بازی‌های رایانه‌ای، xbox و کنسول‌ها افراد زیادی پشت میز نشسته و ساعت‌ها روی صندلی به بازی می‌پردازند. صندلی گیمینگ استاندارد با توجه به این که طبق اصول ارگونومیک طراحی شده‌اند، تمام نیازهای گیمر هنگام بازی را برطرف کرده و مانع از بروز مشکلات اسکلتی عضلانی می‌شوند.

این نوع صندلی علاوه بر گیمرها، برای کاربرانی که ساعت ها از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده می‌کنند نیز مناسب است. از جمله مواردی که صندلی گیمینگ از نظر شکل ظاهر با سایر صندلی‌ها فرق دارد، پشتی بلند آن است که به طور کامل سر و گردن گیمر را نگهداری و پشتیبانی می‌کند و برای خیره شدن طولانی مدت به نمایشگر طراحی و بهینه شده است. از این صندلی‌ها در مسابقات ورزشی آنلاین (eSports) نیز استفاده می‎شود.

مزایای استفاده از صندلی گیمینگ

صندلی‌های گیمینگ به دلیل اهمیت بالا و استفاده بلند مدت، با مواد اولیه باکیفیت ساخته شده و تمام اصول ارگونومیکی در طراحی آن رعایت شده است. از این رو استفاده زیاد از این صندلی‌ها به کمر، ستون فقرات و نشیمن‌گاه گیمر آسیبی وارد نمی‌کند. هم‌چنین به این دلیل که تمامی تنظمات بخش‌های مختلف مانند ارتفاع نشیمن و دسته، و زاویه پشتی صندلی را دارد، امکان قرار گرفتن در بهترین زاویه مقابل مانیتور را فراهم می‌کند.

این صندلی‌ها به دلیل طراحی مناسب و منحصر به فردی که دارند، علاوه بر گیمرها برای برنامه‌نویسان، نویسندگان، هنرمندان دیجیتال و تمامی کاربرانی که زیاد از کامپیوتر استفاده می‌کنند، مناسب است.

انواع بهترین صندلی‌های گیمینگ

صندلی بازی کنسولی

این نوع صندلی‌ها تنها برای بازی‌های کنسولی ساخته شده‌اند. شکل آن‌ها به صورت حرف L بوده و برعکس صندلی‌های مناسب برای بازی‌های کامپیوتری، چرخ ندارند. به این صندلی‌ها راکر نیز گفته می‌شود که دلیل آن ارتباط تکیه‌گاه صندلی با حرکات گیمر است. یعنی پشتی صندلی با حرکات جلو و عقب گیمر نیز حرکت کرده و جلو یا عقب می‌رود. همین ویژگی راحتی این نوع صندلی را بیشتر از سایر صندلی‌ها می‌کند.

صندلی بازی مسابقه‌ای

صندلی‌ بازی‌های مسابقه‌ای گران‌ترین صندلی گیمینگ است. این صندلی‌ها به قابی متصل می‌شوند که روی آن‌ها می‌توان قطعاتی مانند کلاچ، ترمز، فرمان، دندهو سایر تجهیزات لازم برای بازی‌های مسابقه‌ای را نصب کرد. در بسیاری از کشورها از این صندلی برای آموزش مجازی رانندگی استفاده می‌شود.

صندلی بازی کامپیوتری

این نوع صندلی رایج‌ترین صندلی گیمینگ است که برای نشستن یا کار کردن پشت میز و انجام بازی‌های رایانه‌ای به کار برده می‌شود. این صندلی‌ها 5 عدد چرخ و یک دسته برای بالا یا پایین کردن ارتفاع صندلی دارند. قابلیت چرخش 360 درجه این نوع صندلی باعث می‌شود کاربر یا گیمر به راحتی پشت میز در حرکت باشد. ارتفاع دسته این صندلی تا حد مناسبی بلند است که راحتی و تسلط به موس و کیبورد را افزایش می‌دهد.

صندلی کیسه لوبیا یا راحتی

ارزان‌ترین نمونه صندلی گیمینگ، صندلی کیسه لوبیا یا راحتی است که به هر شکل می‌توان روی آن نشست. درون این نوع صندلی با فوم و الیاف مخصوص پر شده است و نرمی و راحتی فوق‌العاده‌ای دارد. به همین دلیل علی رغم این که پشتی قابل تنظیم ندارند، بیشتر گیمرها این صندلی را برای بازی انتخاب می‌کنند.

مهم‌ترین نکات قبل از خرید صندلی گیمینگ

صندلی گیمینگ آبی

اندازه صندلی گیمینگ

طبیعتا مهم‌ترین ویژگی که هنگام خرید صندلی گیمینگ باید به آن توجه کرد، سایز و ابعاد صندلی است. هر صندلی باید متناسب با قد و وزن یک کاربر خریداری شود تا از آسیب صندلی و خستگی کاربر جلوگیری شود. به طور معمول صندلی‌های گیمینگ در 3 محدوده قدی برای کاربران عرضه می‎شوند. سایز کوچک مناسب افراد سبک وزن و دارای حداکثر قد 170 سانتی‌متر و وزن 80 کیلوگرم هستند. سایز متوسط برای کاربران تا قد 190 سانتی‌متر و وزن 100 کیلوگرم ساخته شده است و در نهایت صندلی‌های سایز بزرگ برای افراد بالای 190 سانتی‎متر و سنگین وزن است.

نشیمن‎گاه صندلی

استفاده از صندلی‌هایی که نشیمن‌گاه غیراستانداردی دارند، باعث ناراحتی و دردهای کمر و دنبالچه می‌شوند. نشیمن‌گاه صندلی در عین راحتی باید باکیفیت باشد تا در طول زمان شکل و فرم خود را از دست ندهد. امروزه معمولا در تولید صندلی‎های استاندارد از فوم سرد طبی استفاده می‌شود. این فوم هنگام نشستن کاربر، با انحناهای بدن کاربر تغییر کرده و شکل آن را به خود می‌گیرد تا بیشترین راحتی برای کاربر فراهم شود. با بلند شدن فرد، فوم به سرعت به حالت قبلی خود باز می‌گردد.

تکیه‌گاه صندلی

تکیه‌گاه صندلی باید توانایی حمایت و پشتیبانی کامل از کمر و گردن را داشته باشد. به صورتی که با نشستن کاربر، انحناهای کمر و گردن، در نقاط درستی قرار بگیرند. پشتی متحرک صندلی نیز باید توانایی حرکت یکنواخت و ایمن را در زوایای مناسب داشته باشد. در مدل‌های گران قیمت صندلی گیمینگ، این تغییر زاویه تا 135 درجه هم امکان‌پذیر است. اما زاویه ایده‌آل و درست برای قرار گرفتن در مقابل کامپیوتر بین 100 الی 110 درجه است.

چرخ‌های صندلی

صندلی‌های ارزان قیمت، پایه و چرخ‌های بی‌کیفیتی دارند که پس از مدتی استفاده و حرکت، شکسته و کارکرد خود را از دست می‌دهند. به خصوص برای کاربرانی که وزن بالایی دارند. صندلی گیمینگ استاندارد دارای پایه‌ای با محور 5 ستاره به منظور توزیع وزن و ساخته شده از جنس مقاوم است تا ظرفیت تحمل وزن‌های بالا را داشته باشد.

دسته صندلی

صندلی گیمینگ ارگونومیکی باید دسته‌های قابل تنظیم داشته باشد. زیرا این موضوع باعث افزایش راحتی و سلامت گیمر می‌شود. هنگام نشستن ساعدهای کاربر باید موازی با سطح کف بوده و آرنج‌ها هم در وضعیت استراحت قرار گیرند. در بسیاری از صندلی‌های گیمر باکیفیت، دسته‌های صندلی پد نرم و منعطفی دارند که آسودگی بیشتری را برای آرنج‌ها و دست‌ها فراهم می‌کند. ارتفاع دسته‌های صندلی در پایین‌ترین نقطه باید در راستای ران کاربر باشند و شانه‌ها نیز بدون قرار گرفتن در وضعیت تحت فشار حالتی بدون قوز و درست داشته باشند.

سخن پایانی

گیمرها بیشتر از سایر افراد درگیر با کامپیوتر، ثابت بر روی صندلی می‌نشینند و به همین جهت باید صندلی مناسب برای بازی را تهیه کنند تا ضمن زیبایی و راحتی، از بروز درد و آسیب‌های جسمانی جلوگیری کند. در صورتی که قصد خرید صندلی گیمینگ استاندارد را دارید اما بین صندلی‌های مختلف با قیمت و مدل‌های متنوع مردد هستید، کارشناسان صندلی میلاد شما را در انتخاب بهترین صندلی گیمینگ متناسب با بودجه‌تان کمک می‌کنند.

9 ویژگی بهترین صندلی کامپیوتر و راهنمای کامل خرید

اگر به دنبال تهیه بهترین صندلی کامپیوتر و نوع استاندارد و مناسب آن برای اتاق شخصی در منزل یا محل کارتان هستید، با ما همراه باشید تا با ویژگی‌های یک صندلی مناسب بیشتر آشنا شویم.

امروزه به دلیل گسترش اینترنت و کار با کامپیوتر، افراد ساعت‌های زیادی را بر روی صندلی می‌نشینند؛ بدون این که متوجه گذر زمان بشوند. این نشستن‌های طولانی مدت و عدم حرکت، مشکلات فیزیکی متعددی برای کاربر به وجود می‌آورد. استفاده از یک صندلی کامپیوتر استاندارد تا حد خوبی این مشکلات را برطرف می‌کند. در ادامه ویژگی‌ها و اصولی که یک صندلی کامپیوتر مناسب باید دارا باشد را بررسی می‎کنیم.

9 ویژگی بهترین صندلی کامپیوتر

دارا بودن قابلیت تنظیم پشتی

صندلی کامپیوتر مناسب باید این امکان را به شما بدهد که پشتی صندلی خود را در راحت‌ترین وضعیت ممکن تنظیم کنید. بسته به نوع ساخت صندلی، پشتی آن می‌تواند در چندین حالت تنظیم شود. علاوه بر این، پشتی صندلی باید مستحکم و در عین حال نرم و راحت بوده و انحنای S شکل را برای پرکردن گودی کمر داشته باشد.

دسته صندلی

دسته صندلی جزو قسمت‌هایی است که وجود آن برای صندلی لازم بوده و در انتخاب یک صندلی کامپیوتر استاندارد دخیل است. بهترین صندلی کامپیوتر دسته‌هایی با پد فوم یا چرم دارد که از ساعد و آرنج کاربر محافظت کرده و راحتی و تسلط او را بیشتر می‌کند. هم‌چنین دسته‌های صندلی کامپیوتر استاندارد قابلیت تنظیم ارتفاع در 4 حالت مختلف دارند.

پشتی کمر صندلی

صندلی‌های کامپیوتر باکیفیت پشتی کمر قابل تنظیم دارند. پشتی کمر این امکان را به کاربر می‌دهد که آن را روی کمر خود تنظیم کند. این امر از ایجاد گودی کمر جلوگیری می‌کند. گودی کمر در صورت نادیده گرفتن به سیاتیک تبدیل می‌شود و بسیار ناخوشایند و دردآور است. منظور از پشتی کمر، وجود بالشتکی است که به عنوان تکیه‎گاه برای گودی کمر عمل می‌کند.

قابلیت تنظیم ارتفاع

ارتفاع صندلی یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب بهترین صندلی کامپیوتر است. در صورت تنظیم نشدن ارتفاع، برای افراد قد بلند یا قد کوتاه امکان تنظیم ارتفاع متناسب با میز وجود نخواهد داشت و صندلی بلندتر یا کوتاه‌تر خواهد بود که باعث آسیب به ستون فقرات، و ایجاد درد در ناحیه گردن و دست‌ها می‌شود. ارتفاع استاندارد صندلی، ارتفاعی است که پاهای فرد کامل بر روی زمین قرار بگیرد و کاربر احساس راحتی داشته باشد.

داشتن چرخ‌های مناسب

وجود چرخ برای صندلی کامپیوتر شاید برای بعضی افراد آپشن محسوب شود اما وجود آن برای دسترسی به همه قسمت‌های میز لازم و کاربردی است. صندلی کامپیوتر مناسب باید چرخ‌های روان و محکمی داشته باشد. در کنار استحکام بتوانند به سادگی و آزادانه بچرخند تا کاربر به بخش‌های مختلف میز دسترسی داشته باشد و دست و بازوی فرد دچار خستگی نشود.

دوام و عمر صندلی

صندلی‌های نامرغوب و بی‌کیفیت معمولا پس از مدت کوتاهی دچار آسیب‌های مختلف شده و در نهایت از کار می‌افتند. اما یک صندلی استاندارد برای مدتی طولانی کارکرد مناسبی خواهد داشت. برای تهیه صندلی کامپیوتر استاندارد از برندهای شناخته‌شده و فروشگاه یا سایت‌های معتبر خرید کنید.

جنس روکش صندلی

به دلیل زیاد نشستن روی صندلی، جنس روکش آن خیلی اهمیت دارد. روکش صندلی کامپیوتر در کنار دوام و استحکام باید جذب رطوبت را به خوبی انجام دهد. به همین جهت هنگام خرید جنس روکش صندلی را متناسب با نوع کار و فعالیت خود انتخاب کنید. اگر جنس چرم را برای صندلی کامپیوتر انتخاب کرده‌اید توجه کنید که شیارهایی برای عبور جریان هوا داشته باشد. وججود شیار روی روکش‌های چرمی، با عبور راحت‌تر جریان هوا و جلوگیری از افزایش دما، مانع از اذیت شدن فرد به خصوص در فصول گرم می‌شود.

تکیه‌گاه صندلی

پهنای استاندارد برای تکیه‌گاه صندلی بین 30 الی 48 سانتی‌متر است. تکیه‌گاه باید قابلیت تنظیم و جلو و عقب رفتن را داشته باشد تا فرد متناسب با نیازش آن را تنظیم کند. داشتن قفل ایمنی که تکیه‌گاه را در حالت استاندارد به صورت ثابت نگه دارد و مانع خروج آن از حالت تعادل شود هم از جمله فاکتورهای مهم برای تکیه‌گاه است.

پشتی گردن صندلی

وجود پشتی گردن برای یک صندلی کامپیوتر مزیت محسوب می‌شود. در این صورت فرد می‎تواند هنگام استراحت سر خود را به آن تکیه داده و احساس راحتی داشته باشد. خستگی و گرفتگی گردن که طی کار با کامپیوتر ایجاد می‌شود، توسط تکیه به پشتی گردن تا حد خوبی رفع می‌گردد و کاربر می‌‎تواند زمان بیشتری به کار بپردازد بدون این که خسته شود.

مهم‌ترین نکات قبل از خرید صندلی کامپیوتر مناسب

ارتقاع نشیمن‌گاه صندلی باید حدود 25 الی 35 سانتی‌متر پایین تر از سطح میز کار باشد.

هنگام خرید صندلی کامپیوتر استاندارد از یک فروشگاه معتبر ضمانت نامه و گارانتی صندلی به شما داده می‌شود.

برای افرادی که وزن نسبتا زیادی دارند صندلی‌هایی مناسب است که قابلیت تحمل وزن‌های بالا را داشته باشد.

صندلی کامیپوتر باید پایه چرخان داشته باشد تا کاربر بتواند به صورت 360 درجه اطراف خود گردش داشته باشد.

همه فواصل و زوایای صندلی کامپیوتر باید قابل تنظیم باشد.

لایه داخلی صندلی کامپیوتر باید 2 الی 3 سانتی متر ضخامت داشته باشد.

پایه صندلی باید دارای چرخ بوده و چرخ‌ها قابلیت حرکت بر روی جنس کفپوش فرش را داشته باشند. اگر صندلی کامپیوتر را برای منزل خریداری می‌کنید و صندلی باید رروی فرش باشد، بهتر است صندلی‌ای خریداری شود که دارای چرخ‌های محکمی بوده و قابلیت حرکت روی فرش را به راحتی داشته باشد.

مزایای استفاده از صندلی کامپیوتر استاندارد

بسیاری از کارفرمایان دنبال مبلمان اداری شیک و جذاب بوده و مسائل ارگونومیکی صندلی را برای کارمندان خود رعایت نمی‌کنند. صندلی کامپیوتر استاندارد، ضمن این که از نظر ساختار، وزن و شکل مناسب است، از نظر ظاهری نیز زیبایی کاربرپسند دارد.

انتخاب صندلی کامپیوتر استاندارد باعث می‌شود کم‌ترین فشار و آسیب به بدن شما وارد شود و آناتومی بدن و ستون فقرات اصلاح پیدا کند.

صندلی کامپیوتر استاندارد از احساس درد و خستگی مفرط جلوگیری می‌کند و مانع از ایجاد مشکل در نواحی حساس بدن مانند ناحیه گردن، کمر و پا می‌شود. در نهایت بهره وری و عملکرد کاربر بهتر می‌شود.

با توجه به رعایت شدن همه اصول و استاندارها در مورد بخش‌های مختلف صندلی، بهترین صندلی کامپیوتر برای همه کاربران با هر قد و وزنی مناسب خواهد بود.

سخن پایانی

صندلی کامپیوتر مناسب جزو مهم‌ترین وسایل لازم برای سیستم اداری یا خانگی محسوب می‎شود. زیرا به دلیل نشستن‌های طولانی مدت، سلامت جسمی و اسکلتی کاربر بسیار مورد توجه است. با دانستن ویژگی‎های یک صندلی کامپیوتر استاندارد و نکات مهم در مورد آن، هنگام خرید می‌توانیم مناسب‌ترین صندلی را تهیه کنیم. در صورت داشتن هر گونه سوال یا نظر در مورد این مقاله می‌توانید در قسمت کامنت با ماه همراه بوده یا با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

15 مورد بی نظیر انواع صندلی اداری به همراه معرفی کاربرد و استاندارد هر یک

اگر با مدل‌های مختلف صندلی‌های اداری و استانداردهای آن آشنا نباشید ممکن است هنگام خرید، صندلی نامرغوب و بی‌کیفیت را با قیمتی زیاد به شما بفروشند. پس با ما همراه باشید تا با انواع صندلی اداری بیشتر آشنا شویم.

در انتخاب صندلی باید به طراحی و کاربرد آن توجه داشت. بین صندلی‌ای که برای اداره، کنفرانس یا آزمایشگاه انتخاب می‌شود، با صندلی برای گیم یا کار با کامپیوتر تمایز و تفاوت زیادی وجود دارد. در این مطلب قصد داریم 15 مدل از مهم‌ترین و پرکاربردترین انواع صندلی اداری را همراه با کاربرد آن‌ها برای شما شرح ‎‌دهیم.

انواع صندلی اداری

1-صندلی مدیریت

صندلی‌های مدیریت، صندلی‌های بسیار بزرگ و بلندی هستند که فضای بیشتری را نسبت به صندلی‌های دیگر اشغال می‌کنند. قیمت بیشتری نسبت به صندلی‌های دیگر دارند اما برای استفاده طولانی مدت هستند و بسیار دیر فرسوده می‌شوند. بیشتر این صندلی‌ها دارای روکش چرم هستند. در قسمت نشیمن این صندلی از فوم سرد استفاده شده است که در هنگام نشستن و برخاستن مدیر، نشیمن به حالت اولیه خود بازگردد.

نمونه ای از صندلی اداری,کامپیوتر

2- صندلی کارمندی

صندلی کامندی پرکاربردترین و پرطرفدارترین نوع صندلی است که برای کارشناسان، متخصصان سازمان و کارمندان طراحی و ساخته می‌شود. ابعاد و وزن این صندلی بسیار کمتر از صندلی مدیریتی است. صندلی کارمندی پشتی صندلی کوتاه‌‎تری دارد و مناسب برای استفاده 5 الی 10 ساعت می‌باشد. این نوع صندلی نیز به دلیل استفاده طولانی باید دارای اصول ارگونومیکی بوده و مکانیزم تنظیم زاویه پشتی و جک تغییر ارتفاع داشته باشد.

3- صندلی کامپیوتر

این نوع صندلی‌ها ضمن این که تنوع بالایی دارند، به گونه‌ای ساخته می‌شوند که با میزهای کامپیوتر رابطه و هم‌خوانی خوبی برقرار کنند. البته جک تغییر ارتفاع مکانیزم تنظیم زاویه پشتی هم هستند. پایه های این نوع صندلی دارای پنج چرخ بوده که به کاربر امکان چرخش در هر جهتی را می‌دهد.

4- صندلی گیمینگ و بازی

صندلی گیمینگ از جمله صندلی‌های اداری گران قیمت و لوکس است و برای کسانی که مدت زمان زیاد مشغول بازی هستند یا کار بازی‌سازی انجام می‌دهند، مناسب می‌باشد. هم‌چنین از اصول و استانداردهای ارگونومیک در طراحی صندلی پیروی می‌کند.

5- صندلی ارگونومیک

این نوع صندلی طبق ضوابط و استانداردهای مرتبط و برای راحتی و افزایش بازدهی کارمند در محل کار طراحی و ساخته شده است. صندلی ارگونومیک از ایجاد درد یا تشدید آن در نواحی مختلف بدن جلوگیری می‌کند. هم‌چنین می‌تواند آسیب‌های اسکلتی-عضلانی مانند آرتروز، دیسک کمر، گردن و دست را کاهش دهد. اصولی که در ساخت این صندلی رعایت شده، از فیزیک بدن و گودی کمر حمایت کرده و باعث می‌شود هنگام نشستن، گردن خون افزایش پیدا کند.

نمونه صندلی اداری کنفرانس و جلسه

6- صندلی کنفرانس یا همگانی

انتخاب این گونه صندلی‌ها به مدیر شرکت یا اداره بستگی دارد. این نوع صندلی‌ها دارای دو نوع ثابت و متحرک هستند. نوع اول قابلیت تنظیم ندارد و پایه‌هایش ثابت است ولی نوع دوم دارای چرخ بوده و قابلیت تنظیم دارد. صندلی‌های کنفرانس به گونه‌ای طراحی می‌شوند که افراد بتوانند به همه اعضای اتاق کنفرانس یا سمینار اشراف داشته باشند. این صندلی برای استفاده در زمینه‌های آموزشی، دانشجویی یا دانش‌آموزی، نمایشی، انتشاراتی یا تبلیغاتی، حمایتی و مشاوره کاربرد دارند.

7- صندلی 24 ساعته

برای اشخاصی که به طور مداوم از صندلی استفاده می‌کنند این نوع صندلی بسیار مناسب است. مانند کارمندان و منشی که در مراکز تماس شرکتها کار میکنند. این صندلیها پشتی و کفی ضخیمی دارند و با فوم‌های با دوام بالا ساخته میشوند. موارد ارگونومیکی در این صندلیها به خوبی رعایت میشود. برای کسانی که کمردرد دارند و یا نشستن طولانی مدت به ستون فقرات آن‌ها فشار وارد می‌کند، صندلی‌های 24 ساعته ارگونومیک گزینه مناسبی خواهد بود. از آنجایی که مدت طولانی از این صندلی ها استفاده می شود بنابراین بیشتر احتمال خراب شدن دارند. برای تعمیر صندلی اداری مجموعه صندلی میلاد می تواند به شما کمک نماید.

8- صندلی پذیرش، انتظار یا مهمان

این گونه صندلی‌ها معمولا به صورت چهار پایه یا دارای پایه سورتمه‌ای هستند و مواد به کار برده شده در آن‌ها بیشتر از پلاستیک و چوب است. هم‌چنین به جای استفاده از فوم و چرم، از پارچه خالص استفاده می‌شود که باعث گردش هوا در نشیمن‌گاه و پشتی صندلی شود. صندلی انتظار در رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی ساخته شده و در مکان‌های مختلفی مانند مطب دکتر، ترمینال‌ها، داروخانه‌ها و کنار میز یا محل پذیرش در شرکت استفاده می‌شود.

9- صندلی اداری مش (mesh)

در ساخت صندلی مش به جای فوم یا چرم از پارچه خالص و پوششی استفاده می‌شود که هنگام نشستن روی صندلی از نشیمن‌گاه و پشتی آن هوا به خوبی جریان پیدا کند. افرادی که از تعریق زیاد یا گرمای آزاردهنده در نشستن‌های بلند مدت گلایه دارند، می‌توانند از این نوع صندلی استفاده نمایند. صندلی مش را علاوه بر محل کار، به عنوان صندلی کامپیوتر در منزل نیز می‌توان استفاده کرد.

10- صندلی اپن

صندلی اپن که به آن صندلی صبحانه نیز گفته می‌شود، بیشتر در رستوران‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویژگی قابل توجه این نوع صندلی، تنظیم ارتفاع زیاد آن است. لذا برای میزها یا پیشخوان‌های بلند بسیار مناسب است. بیشتر خرابی‌های صندلی اپن، به شکسته شدن پایه‌های صندلی مربوط می‌شود. زیرا بیشترین فشار بر روی پایه‌های صندلی وارد می‌شود.

11- صندلی کلاسیک

انواع صندلی اداری کلاسیک اگر به صورت استاندارد ساخته شده باشند این امکان را فراهم می‌کند که ران‌های کارمند در زاویه 60 تا 70 درجه قرار بگیرند. هم‌چنین وزن باسن و زانو تقسیم شده و بدن فشار کم‌تری را تحمل می‌کند.

صندلی آموزشی در کلاس

12- صندلی آموزشی

این نوع صندلی به دلیل طراحی خاص آن، بیشتر در مراکز آموزشی و فرهنگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از صندلی‌های آموزشی نیز در مدت زمان زیاد استفاده می‌شود؛ به همین دلیل راحتی و طراحی ارگونومیک آن بسیار حائز اهمیت است. بیشتر این صندلی‌ها از جنس پلاستیک و دارای پایه‌های فلزی هستند. برای راحتی بیشتر در قسمت نشیمن‌گاه و پشتی صندلی، تشک نرم وجود دارد.

13- صندلی اجرایی

صندلی‌های اجرایی معمولا دارای روکش چرم بوده و تنظیمات بیشتری نسبت به انواع دیگر صندلی دارند. این نوع صندلی از صندلی مدیریتی و کنفرانس نیز شکیل‌تر است و روکش‌های زیبا و چشمگیری دارد. صندلی‌های اجرایی در مقایسه با صندلی‌های دیگر گران‌تر بوده و بیشتر مدیران از این نوع صندلی استفاده می‌کنند. این صندلی تمام تنظیمات و استانداردهای ارگونومیک را دارا است.

14- صندلی کارگاهی

صندلی کارگاهی یا صندلی کار معمولا در انبارها، کارخانه و کارگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. صندلی کار مقاومت نسبتا زیادی نسبت به انواع دیگر صندلی دارد و برای فضاهای تنگ و کوچک مناسب است. راحتی در انجام کار، هنگام استفاده از این نوع صندلی خیلی بیشتر است؛ زیرا پاها جای کافی برای حرکت دارند.

15- صندلی آزمایشگاهی

صندلی‌های آزمایشگاهی دارای سطح غیر لغزنده بوده و برای محیط‌های استریل مناسب هستند. هم‌چنین به سادگی از میکروب و آلودگی پاک می‌شوند. طراحی این نوع صندلی‌ها باید به نحوی باشد که روکش صندلی و قطعات، درز نداشته باشد تا از ورود میکروب جلوگیری شود.

سخن پایانی

صندلی‌های اداری در کنار راحتی و رعایت موارد ارگونومی، زیبایی خاصی به دکوراسیون اداری می‌دهند. این صندلی‌ها به چند دسته تقسیم می‌شوند که آشنایی با آن‌ها در خرید صندلی به ما کمک می‌کند. عوامل مختلفی در انتخاب صندلی مناسب برای محیط کار دخیل هستند. کارشناسان مجموعه ما در کنار شما هستند تا بهترین و مقرون به صرفه‌ترین انتخاب را داشته باشید. در صورت داشتن هر گونه نظر، سوال یا مشاوره‌، با ما در ارتباط باشید.

تاثیر باورنکردنی رنگ صندلی اداری بر دکوراسیون محل کار

اکثر افراد بیشتر ساعات روز را در محل کار مانند اداره‌ها و شرکت‌ها می گذرانند. لذا محیط کار و تاثیری که بر روحیه و سطح انرژی شما در طول کار دارد، بخش جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ماست.

برای ایجاد یک تغییر شگرف در محل کار و دکوراسیون بهتر است اطلاعات‌مان را در زمینه تاثیر رنگ‌ها، طراحی دکوراسیون و رنگ صندلی و مبلمان اداری بیشتر کنیم. در ادامه مقاله می‌توانید با کاربرد ترکیب رنگ صندلی اداری در دکوراسیون فضای کاری خود آشنا شوید.

تاثیر غیرقابل کتمان رنگ صندلی اداری در محیط کار

شاید اکثر ما از کنار رنگ صندلی‌هایی که در محل کار استفاده می‌کنیم، به سادگی رد شویم و تاثیر آن را ناچیز بدانیم. اما رنگ دکوراسیون و مبلمان اداری، تاثیر زیادی در خلق و خوی افراد، ایجاد خلاقیت و افزایش خروجی دارد. رنگ حتی این قدرت را دارد که شکل و اندازه صندلی و مبلمان و در کل اندازه محیط اتاق را تغییر دهد.

تاثیر رنگ متناسب با جنسیت می‌تواند متغیر باشد. طبق تحقیقاتی که انجام شده، زنان رنگ خاکستری و بژ و مردان رنگ نارنجی و بنفش را برای محیط‌های کاری دوست ندارند.

استفاده از رنگ‌های محرک و نشاط آور یا رنگ‌های با طول موج کم، مانند سبز کم رنگ و آبی کم رنگ به نوع کسب و کار شما دارد. رنگ‌های کمرنگ و ملایم، آرامش‌بخش بوده و موجب بهبود کارایی و تمرکز شده و حس کلی رفاه را هم بیشتر می‌کند.

روانشناسی رنگ‌ها

🔴 روانشناسی رنگ قرمز

رنگ قرمز انرژی بخش بوده و حس پویایی و هیجان را در فرد بیشتر می‌کند. افزایش جریان خون در بینایی نیز جزو تاثیرات تماشای وسایل قرمز رنگ است.

🔴 روانشناسی رنگ سبز

این رنگ نیز احساس آرامش و اطمینان خاطر را برای مصرف‌کننده به ارمغان می‌آورد. سبز روشن انرژی‌ دهنده و روحیه بخش بوده، و سبز تیره موجب افزایش تمرکز می‌شود. هم‌چنین برای طراحی محیط مدیریت نیز کاربرد داشته و قدرت و حرفه‌ای بودن فرد را منعکس می‌کند.

🔴 روانشناسی رنگ آبی

رنگ آبی به دلیل تاثیر آرامش‌بخشی که دارد و موجب افزایش حس اعتماد می‌شود، طرفداران بسیاری دارد. این رنگ، ضمن افزایش تمرکز، باعث نرمال شدن ضربان قلب و کاهش اضطراب می‌شود.

🔴 روانشناسی رنگ مشکی

مشکی، رنگ قدرتمندی است که اگر در جای مناسب از ان استفاده شود، تاثیر زیادی در شیک و زیبا شدن محیط دارد. این رنگ برای پروموت کردن محصولات گران قیمت گزینه خوبی بوده و می‌تواند در کنار رنگ ساده سفید، جلوه‌ای جسورانه ارائه دهد. البته استفاده نادرست و زیاد از این رنگ، موجب افسردگی و ناامیدی افراد می‌شود. اما به دلیل دیرتر کثیف شدن مبلمان، گزینه پرکاربردی برای صندلی‌های اداری است.

صندلی اداری سفید در کنفرانس

⚪ روانشناسی رنگ سفید

رنگ سفید ساده‌ترین و ایده‌آل ترین رنگ است که طرفداران زیادی دارد. این رنگ بیشتر حس آرامش ولی گاهی هم حس سردی را منتقل می‌کند. رنگ سفید با هر رنگی استفاده شود، ترکیب رنگی موفقیت آمیز خواهد بود.

🔴 روانشناسی رنگ زرد

زرد توسط روانشناسان رنگی، به عنوان رنگ خوش‌بینی تلقی شده و پر از انرژی و هیجان است. اعتقاد بر این است که رنگ زرد باعث ایجاد خلاقیت و نوآوری شده و بهتر است در محیط‌های کاری که نویسندگان، طراحان، هنرمندان، توسعه‌دهندگان و سایر متخصصان خلاق در آن فضا کار می‌کنند، به کار برده شود. البته استفاده خیلی زیاد از این رنگ، چشم را اذیت می‌کند.

🔴 روانشناسی رنگ قهوه‌ای

رنگ قهوه‌ای نماد زمین و خاک است و حس امنیت را به کاربر منتقل می‌‌کند. مصرف‌کننده با دیدن این رنگ، تمایل بیشتری به ماندن در آن محیط دارد. این رنگ، نماد قدرت و حرفه‌ای بودن هم محسوب شده و مورد توجه مدیران است.

بعضی از گروه‌های رنگی از طرف اکثر مردم واکنش مشترکی دریافت می‌کنند و علاقه‌مندان زیادی دارند. استفاده فرعی و جزئی از آن‌ها می‌تواند موجب تمایز و زیبایی شود. مانند رنگ‌های خنثی نظیر طوسی، کرم و بژ، زیتونی، مشکی و سفید.

چگونه رنگ صندلی اداری و مبلمان را درست انتخاب کنیم؟

تنوع در خرید و تهیه صندلی‌های اداری زیاد است. همین موضوع پیدا کردن صندلی اداری باکیفیت با رنگ و مدل مناسب و هماهنگ با دکوراسیون را برای صاحبان کسب و کار دشوار می‌کند. در تهیه انواع صندلی اداری علاوه بر راحتی باید سلامت کارکنان را هم در نظر گرفت که رنگ صندلی نقش مستقیم در آن دارد.

مبلمان و صندلی اداری باید متناسب با رنگ محیط و دیوارها بوده و در واقع مکمل یکدیگر باشند. رنگ صندلی اداری در شناختن ماهیت شغلی به مشتری هم تاثیر بسزایی دارد و منعکس‌کننده فرهنگ و برند کاری یک کسب و کار است. ترکیب رنگ در مبلمان اداری را می‌توانیم در کوسن هم اعمال کنیم.

انتخاب رنگ صندلی اداری به عوامل زیادی بستگی دارد؛ مانند رنگ میز، رنگ سایر مبلمان، نوع شغل، بزرگ ‌یا کوچک بودن فضا و غیره. گاهی لازم است برای بزرگ نشان دادن فضای محدود کاری، از صندلی‌های روشن استفاده کنیم. ‌یا زمانی که شغل ما پر از تنش و استرس است، باید از رنگ‌های ملایم برای رنگ صندلی اداری استفاده کرد. در بعضی مکان‌ها ترجیح می‌دهند برای مرتب نشان دادن محیط ‌یا به دلیل اینکه صندلی کثیف به نظر نرسد، از رنگ‌های تیره برای رنگ صندلی اداری استفاده می‌کنند.

نمونه از تاثیر رنگ صندلی و دکوراسیون بر محیط

چه ترکیب رنگی برای رنگ صندلی اداری مناسب است؟

رنگ‌ها بر اساس انرژی، به دو دسته سرد و گرم تقسیم می‌شوند. رنگ‌های سرد بیشتر در محیط‌های کوچک استفاده می‌شوند تا فضا را بزرگتر نشان دهند. برعکس، رنگ‌های گرم در مکان‌های بزرگتر کاربرد دارند تا فضا برجسته‌تر و شاخص‌تر جلوه کند. می‌توانید با توجه به جدول رنگ‌ها، از چند رنگ نزدیک به هم استفاده کرده و در قسمت‌های کوچک و محدود، از رنگ متضاد بهره ببرید. این کار برای صندلی و مبلمان اداری، در رنگ پارچه یا چوب مبلمان امکان‌پذیر است.

در دنیای پر از کسب و کارهای متنوع امروزی، تاثیر رنگ مبلمان و صندلی اداری و نقش آن‌‌ها در بازدهی کار افراد اثبات شده است. انتخاب و ترکیب رنگ‌ها به صورت هوشمندانه علاوه بر زیبایی، حس مثبت و تاثیرات آن‌ها را دو چندان می‌کند.

خلاقیت در انتخاب رنگ صندلی اداری

اگرچه استفاده از هارمونی رنگ‌ها، محیط را کلاسیک‌تر نشان می‎دهد؛ اما بعد از مدتی چشم بیننده را خسته می‌کند. استفاده از رنگ‌های متضاد به صورت محدود در مبلمان و دکوراسیون، محیط کار را زیبا و جذاب می‌کند. از خلاقیت در طراحی و استفاده از رنگ‌ها نترسید. جنس و رنگ صندلی‌های اداری شما می‌تواند ترکیبی از چوب و فلزات یا چرم هم باشد. خلاقیت درست در انتخاب رنگ مبلمان و صندلی اداری، شما را خاص‌تر خواهد کرد.

تعمیرات صندلی میلاد

تیم تعمیرات صندلی اداری میلاد، یک مجموعه حرفه‌ای و با تجربه در زمینه تعویض قطعات صندلی، رویه صندلی اداری، فوم و روکش صندلی اداری می‌باشد. مجموعه ما هم‌چنین مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته داشته و کار تعویض چرم صندلی اداری، تعویض روکش صندلی اداری و تعمیر صندلی اداری و مبلمان را هم به نحو احسن انجام می‌دهد.

سخن پایانی

تاثیر رنگ دکوراسیون و هم‎چنین رنگ صندلی‌های اداری بر عملکرد کارمندان بر هیچ کس پوشیده نیست. خیلی خوب است که اطلاعات‌مان را در زمینه روانشناسی و تاثیر رنگ بیشتر کنیم تا بتوانیم به نحو احسن از تاثیرات آن در محیط کاری خود استفاده نماییم. انتخاب درست از ترکیب رنگی متناسب با شغل، برای محیط و مبلمان اداری، حرفه‌ای بودن ما را به مخاطب نشان خواهد داد.

11 thoughts on “تعمیرات صندلی اداری

 1. سلام، میخواستم از این طریق از تیم صندلی میلاد تشکر کنم، در کنار قیمت منصفانه تعمیرات صندلی برای ما خیلی جالب بود که 42 عدد صندلی اداری شرکت که در حال فعالیت بودیم و پرسنل به صندلی هایشان احتیاج داشتند را پنج شنبه ساعت 2 جمع آوری کردند و شنبه 8 صبح با تعویض چرم صندلی و تعمیرات جک بصورت حرفه ای و کاملا خوش قول تحویل گرفیتم.

  1. admin گفت:

   خوشحالیم از خدمات صندلی میلاد رضایت داشتید .

 2. آقای شفیعی گفت:

  ممنونم از خدمات صندلی میلاد از تعمیرات سری پیش واقعا راضی بودم
  🌹🌹🌹

  1. admin گفت:

   سلام جناب شفیعی
   خوشحالم که از تعمیرات صندلی میلاد راضی بودید

 3. مهیا گفت:

  مقاله مفیدی بود👍🌹

  1. admin گفت:

   سلام سپاس از نظر ارزشمند شما

 4. maryam گفت:

  ما از خدمات تعمیر صندلی اداری شما استفاده کردیم و واقعا راضی بودیم، هم قیمتتون به صرفه بود هم به موقع صندلی هارو برامون ارسال کردید.

  1. admin گفت:

   سلام وقت بخیر…
   خوشحالیم که از تیم صندلی میلاد راضی بودین🌹

 5. فریدون گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من قصد دارم صندلی های شرکت ام رو به طور کامل سرویس کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   بله با مشاوره تماس بگیرید

  2. admin گفت:

   سلام وقت بخیر با کارشناسان صندلی میلاد تماس بگیرید راهنماییتون میکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *